EĞLENCE TEKNOLOJİDE...

  internet download manager 5.15 full download

  Paylaş
  pesimist
  pesimist
  Admin

  Mesaj Sayısı : 75
  Yaş : 25
  Nerden : Trabzon
  Kayıt tarihi : 18/02/09

  internet download manager 5.15 full download

  Mesaj tarafından pesimist Bir Perş. Şub. 19, 2009 9:03 pm

  Internet Download Manager 5.15 + Patch + Full + TR (Son Sürüm) İndir

  Internet Download Manager; dosyaların indirme hızını artıran, indirilen dosyanın kaldığı yerden devam etmesini (resume) sağlayan, bünyesinde zamanlama özelliği barındıran ve indirilecek her türlü dosyayı yönetme olanağı sunan bir indirme yöneticisidir. Program ile bağlantınızın kesilmesi sırasında yarıda kalan dosyaların indirilme işlemini kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz. Dosyaları hızlı bir şekilde indirebilir, ne zaman indirileceğini zamanlayabilirsiniz. Bu indirme yöneticisi FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerini, Proxy sunucularını, güvenlik duvarlarını (firewall), çerezleri (cookie), MP3 ses dosyalarını ve MPEG video içeriklerini destekler. Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm popüler tarayıcılara entegre olarak işleyici bulundurur ve sorunsuz bir şekilde çalışır. Basit grafikli kullanıcı arayüzü ile kullanıcı dostu ve kolay kullanımlıdır.  Click this bar to view the full image.  *IDM eğer indirilecek dosyanın türü tür/uzantı listesinde bulunuyorsa herhangi bir tarayıcıdan indirilebilir. "IDM Seçenekler->Genel" bölümünden uzantı listesini düzenleyebilirsiniz.
  Tarayıcı üzerinde linke CTRL tuşu ile birlikte tıkladığınızda IDM indirme işlemini başlatacaktır. (IDM seçeneklerinden bu tuşları değiştirebilirsiniz, Genel bölümü, Tuşlar butonu)

  *Eğer tarayıcı üzerinde linki ALT tuşuna basarak tıklarsanız, IDM indirme işlemini başlatmayacak ve tarayıcı dosyayı indirecektir. (IDM seçenekler, Genel bölümü, Tuşlar kısmından bu tuşları değiştirebilirsiniz)

  *Eğer herhangi bir şey anlamadıysanız, F1 tuşuna basın ve yardım menusu görünecektir.
  Eğer IDM nin tarayıcıdan indirme işlemini devralmasını istemiyorsanız, IDM seçeneklerinden tarayıcı ilişkilendirmesini kapatabilirsiniz.

  *Web tarayıcı üzerindeki linki indirme sepetine sürükleyip bırakabilirsiniz. İndirme sepetini IDM ikonuna üzerine sağ kilik yaparak "İndirme Sepetini Göster" veya URL menüsünden "İndirme Sepetini göster" i tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

  *İndirme tamamlandı dosya açılsınmı diyaloğunu kapatabilirsiniz. "IDM seçenekler->İndirilenler" bölümünden "İndirme tamamlandı diyaloğunu göster" seçeneğinden kaldırabilirsiniz.

  *İndirmeyi başlat ve kaydedilecek yeri seç diyaloğunu kapatabilirsiniz. "IDM seçenekler->İndirilenler" bölümünden "İndirmeyi başlat diyaloğunu göster" seçeneğinden kaldırabilirsiniz.

  *IDM seçenekler->İndirilenler menüsünden indirme ilerleme diyaloğunu küçültebilir veya kaldırabilirsiniz.

  *IDM MSN Explorer veya Internet Explorer temel tarayıcılarından HTTPS indirmeleri alınana kadar görev çubuğu bildirim alanında kalacaktır.

  *Dosya indirmek için IDM yi komut satırından çalıştırabilirsiniz. Daha fazla bilgi için"Yardım->İndirmeleri başlatma" bölümünü okuyun.

  *Dosyaları IDM ana penceresinden diğer uygulamalara sürükleyip bırakabilirsiniz (örneğin, Winamp, Media Player, v.b.). Dosyaları IDM den herhangi bir Windows dizinine sürükleyip bırakarak taşıyabilir veya kopyalayabilirsiniz.

  *Kullanıcı adı ve şifresi isteyen sitelere her defasında aynı kullanıcı adı ve şifresini girmek istemiyorsanız, sunucu için geçerli kullanıcı adı ve şifresini site bağlantıları listesine ekleyebilirsiniz. ("IDM Seçenekler->Site Bağlantıları)"

  *Eğer bir sunucudan bir dosyayı indirirken problemle karşılaşırsanız (sunucu meşgul, zaman aşımı, diğer sunucu veya ağ benzeri problemler), IDM zamanlama kuyruğunda sadece bu dosyayı durdurabilir ve kuyruğu başlatabilirsiniz. IDM zamanlama her 30 saniyede bir indirmeyi deneyecektir.  NOT: Programı kullanmaktayım. Program ile ilğili sorunlarınızı yazabilirsiniz. (deepfly)


  .................................................. .................................................. .......

  Kurulum Bilğileri:

  Internet Download Manager 5.15 programini kurun.

  Kurulum tamamlandiktan sonra FINISH butonuna basmadan

  PATCH klasorunun icerisinden cikan PATCH dosyasini programin kurulu oldugu
  C:\Program Files\Internet Download Manager dizinine atin calistirin ve PATCH butonuna basin.
  Simdi FINISH butonuna basabilirsiniz.  NOT: Programi TÜRKCE olarak kullanmak icin;

  Programın kurulumundan sonra internet bağlantınızı kurup bir süre bekleyiniz. Bir ikaz verip TR paketini internetten indirmeniz yeterlidir.
  .................................................. ......................................

  rapidshare.com/files/18661962...by_deepfly.rar

   Forum Saati C.tesi Mart 23, 2019 7:25 pm