EĞLENCE TEKNOLOJİDE...

  Dedikoducu Kadının Kötü Sonu..

  Paylaş
  Admin
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 76
  Yaş : 26
  Nerden : Trabzon
  Kayıt tarihi : 18/02/09

  Dedikoducu Kadının Kötü Sonu..

  Mesaj tarafından Admin Bir Perş. Şub. 19, 2009 5:41 pm

  Bu olay gecen sene oldu bizim mahallede cok dedikoducu bir kadın vardı.Bütün mahalleyi birbirine düşürür hiç kimsenin söylemedeği şeyleri gider başka komşulara şu senin hakkında şöyle dedi bu senin hakkında böyle dedi derdi.
  birgün bu kadın yolda giderken buna arba carpmış ve o anda onu hastane kaldırmışlar hastenade bitkisel haytta 2.5 ay yaşadı ve sonra birgün acılarını hissetmeye başladı her yerinin acıdığını söylüyordu azından bembeyaz sular akıyordu kızına kuran okumasını söyledi.Kızı kuran okumaya başladıktan sonra 2 gün sonra kadını hastanede ölü buldular ve gömmeye gittik.
  ben,abim,onun oglu mezarı kazdık mezarın içinde iki tane yılan gitti başka mezar kazdık ondada iki yılan vardı.Ne yapalım baska mezar kazalım dedik bu sefer gömücektik kesin ve o mezardada 2 yılan vardı bu sefer yılanı mezardan sopa ile aldık ve öldürdük daha sonra kadını gömdük hoca dua ederken cıglıklar duymuş bize mezarı acın dedi.
  Mezarı actığımızda bembayaz olan kefenin surat bölümü kıpkırmızı idi ve kefeni kestik kadının suratı mosmor olmuştuu suratı kdaha gömeli 2 dakika olmuştu...
  inanmayanlar 2005 13 haziran tarihli milliyet gazetesine bakabilir...

  "alıntıdır"

   Forum Saati C.tesi Mart 23, 2019 10:35 pm