EĞLENCE TEKNOLOJİDE...

  csde kulaklık ve radr kullanımı

  Paylaş
  pesimist
  pesimist
  Admin

  Mesaj Sayısı : 75
  Yaş : 25
  Nerden : Trabzon
  Kayıt tarihi : 18/02/09

  csde kulaklık ve radr kullanımı

  Mesaj tarafından pesimist Bir Perş. Şub. 19, 2009 4:40 pm

  CS de Kulaklık Ve Radar Kullanımı
  Cs de kulaklık ve radarın önemini bilmiyorsunuz Kulaklık ve Radar sandığınız gibi dandik yada cok kolay değil. Kulaklıkla sesleri dinleyip radardan kendi adamlarınızı takip ederek rakibin yerini kolayca bulabilir yada bulmadan bile vurabilirsiniz.

  Mesela bir yerde sabit ve sessiz beklersiniz diyelim ki B de kutunun orda öncelikle sadece radara bakarak kendi adamınızı takip edin ve onun nerede oldugunu tahmin edin yani radardan sizden ne kadar uzakta olduguna bakın.

  Sonra ayak sesleri geldiği zaman hemen cıkmayın radara bakın ve onun arkadaşınız mı yoksa rakibiniz mi oldugunu anlayın.

  Daha sonra ise tek yapacağınız sey o adamın orda olduğunu bildiğiniz için aniden çıkıp vurmak olacak yada çıkmadanda vurabilirsiniz.

  Yada sizin diger adamlarınızın nerede olduğunu bulun (radar ile) daha sonra o adamın oralarda olmadığını bildiğiniz için nereden gelebileceğini tahmin etmeye çalışın. Yani yine radar yolu ile neresi boş ise (nerede adamınız yok ise) oraya gidin. Eğer ordada adam yok ise radara bakarak sizin adamınızın nerde olduğunu bulabilirsiniz. Eğer . işareti radardan kaybolursa sizin adamınız ölmüş demektir.

  Hemen oraya koşarak rakibi vurabilir yada sabit bekleyip geleceği yeri tutabilirsiniz.

   Forum Saati C.tesi Mart 23, 2019 6:30 pm