EĞLENCE TEKNOLOJİDE...

  komik +18

  Paylaş
  avatar
  61gençlik

  Mesaj Sayısı : 6
  Yaş : 25
  Nerden : trabzon
  Kayıt tarihi : 26/02/09

  komik +18

  Mesaj tarafından 61gençlik Bir C.tesi Mart 07, 2009 11:34 am

  Kadınlar doğum sırasında hayatlarının en büyük orgazmını yaşarlarmış.
  -Asılan insanlar boyunları kırıldığı an, aynı zamanda orgazm da oluyolarmış(Yukarıdakinin versiyonu)
  -Aşırı mastürbasyon körlüğe, sağırlığa ve zeka geriliğine yol açarmış.
  -Düzenli mastürbasyon yapan insanlar karanlıkta daha iyi görürmüş. Çünkü kanın akışı hızlandığında bazı hormonlar ortaya çıkıyomuş. Bunlar da daha sonra, gözdeki retina tabakasında toplanıyomuş. Böylelikle korneanın arkasına düşen ışık miktarı artıyomuş. Bu da karanlıkta daha iyi görmeyi sağlıyomuş tabii ki. (Bi de “tabii ki” demezler mi...)
  -Amerika’da her yıl hastanelere, elektrik süpürgesiyle mastürbasyon yaparken penisinin derisi sıyrılan binlerce vaka geliyomuş.

  -Olay kadın doğum polikliniğinde gerçekleşmiş. Doktor Bey bayan hastasını vajinal tuşe yöntemiyle muayene ediyor. (vajinal tuşe: parmak ile vajinal yoldan yapılan muayene.) Bu sırada kafasını masaya doğru çevirip hastanın belgelerine bakıyor ve bayana: Sevk aldın mı? diye soruyor.
  Teyzemiz cevap veriyor: Ohh, birazzz...

  -Bu olay geçen yıl bi asistan abinin başına gelmiş. Kendisi anlatmıştı. (Sivas'ta geçiyor)
  Asistan abi hastanede erkekler tuvaletine ihtiyacını gidermek için tam girmiş ki; içeride bir teyzenin tuvaletten çıktığını farketmiş. Teyzenin elinde de boş bir idrar kabı.
  Asistan abi sormuş hemen: "Teyze ne yapıyorsun burada, burası erkekler tuvaleti. Kadınlar tuvaleti yan taraf."
  Teyze cevap vermiş: "Biliyom oğlum biliyom. Bu elimdeki kocamın idrar kabı da. Onu dökmeye geldiydim. O yüzden buradayım."

  -Farmakoloji Hocamızın bir arkadaşının başına gelmiş:

  Göğüs Hastalıkları kliniğine gelen erkek bir hasta odaya giriyor. Doktor Bey odada. Doktor hastaya: "Hoşgeldiniz." diyor. "Şikayetiniz neydi?"
  Hasta cevap veriyor: "Nefes darlığım var, öksürüyorum..." falan filan...
  Doktor: "Pekihala, lütfen soyunun." diyor.
  Hasta soruyor: "Ne kadar soyunayım doktor bey?"
  Doktor: "Ne kadar soyunursanız o kadar iyi muayene edilirsiniz." diye cevap veriyor ve arkasını hastaya dönüp onun üstünü çıkartmasını beklerken camdan dışarıyı seyrediyor.
  (göğüs hastalıkları bölümünde gerçekten böyledir, hasta sırtını ve göğüs bölgesini ne kadar açarsa, doktorun tam ve sağlıklı bir inceleme-muayene yapması o kadar kolay olur.)
  Sonra doktor hastanın hazır olduğundan emin, arkasını dönüp hastayı muayene edecek ki gördüğü manzara evlere şenlik: Hasta anadan doğma, koltukta oturmuş doktorun muayene etmesini bekliyor...

   Forum Saati C.tesi Mart 23, 2019 10:34 pm